Разделы:

rabota (2)

Суспільство

Як на нас впливає постійна робота в офісі

38

18:30, 19 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Чи може офісна робота заподіяти шкоду здоров’ю людини, якщо щодня з ранку до вечора вона проводить час на робочому місці?

Комп’ютери, освітлення, офісна техніка, мобільні телефони, сидяча робота… офіс однозначно має свою специфіку, пише maximum.fm

Вплив комп’ютерів

Ми всі звикли до комп’ютерів, в більшості офісів встановлені сучасні моделі, тому їх негативний вплив на здоров’я зведений до мінімуму. Більшою мірою шкідливе зорове перенапруження, які відчуває людина протягом робочого дня, порушення кровообігу в нижній частині тіла через малу рухливість. Шкоду можна компенсувати короткими активними перервами і руховою активністю після робочого дня.

Читайте також: Учені назвали страву, яку не варто розігрівати: ви будете здивовані

Відчуття тривоги і депресії

Рідке перебування на сонці, відсутність фізичних вправ, втома, нездоровий раціон, монотонна і напружена праця призводять до відчуття тривоги і навіть депресії. Це характерно для великого відсотка людей, які працюють в офісі. Щоб уникнути цього результату необхідно більше рухатися, правильно харчуватися, робити невеликі перерви в роботі.

Здоров’я і корпоративна культура

У багатьох великих фірмах прийнято слідувати корпоративній культурі, піклуватися про здоров’я колективу і влаштовувати для співробітників відпочинок. На таких виїзних заходах у співробітників є можливість краще познайомитися, подружитися чи обговорити якісь питання, для яких на роботі немає часу.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.