Разделы:

otnosheniya

Суспільство

Як на першому побаченні дізнатися, чи є у стосунків майбутнє

51

6:00, 2 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Коли на першому побаченні партнер не звертає на вас уваги, говорить тільки про себе і про свого колишнього партнера та багато вимагає — тікайте від цієї людини.

На першому побаченні потрібно дізнаватися один одного ближче, тому коли партнер постійно дивиться в телефон, можливо для нього це побачення «для галочки» і будувати серйозні стосунки зараз не входить в його плани.

Читайте також: Вуличні фото Марека Калхуса, які змушують затримати погляд (ФОТО)

Якщо партнер розповідає про своє життя все, то будьте готові, що такі детальні розповіді доведеться слухати завжди.

У лексиконі слово повинен означає вимогливість до всього. Тому, з часом список вимог буде і для вас.

Якщо під час бесіди з’ясувалося, що партнер ненавидить домашніх тварин, то не варто сподіватися, що з часом він переборе це і полюбить вашу кішку або собаку, розповідає stars.org.ua.

Надмірне бажання догодити може бути ознакою низької самооцінки. Подумайте, чи є бажання протягом відносин переконувати партнера, що він прекрасний.

Коли людина хамить оточуючим з приводу і без, але з вами залишається люб’язний, то це звичайна ввічливість і після третього побачення,будете достатньо знайомі, щоб і з вами спілкуватися в такій неприємній манері.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.