Разделы:

kontsentratsia mozga

Здоров`я

Як наші думки впливають на здоров’я і самопочуття

636

8:00, 19 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Як може щось настільки невловиме, як думка, впливати на таку щільну матерію, як тіло? Однак саме з цього і починається психосоматична медицина.

Чому серце б’ється швидше, коли доводиться виступати на людях? Чому ми червоніємо, коли відчуваємо збентеження? Чому наші м’язи напружуються, коли нас просять зробити щось, що нам не подобається, пише maximum.fm

Емоції включають психологічну реакцію як підготовку до певних дій. Коли ви налякані, ваше тіло мобілізується для втечі; коли ви сердиті, ваше тіло мобілізується для нападу; коли ви в стані депресії, ваше тіло мобілізується (або демобілізується) для ухилення від активних дій; і коли ви щасливі, воно мобілізується для підвищеної активності.

Думки можуть викликати не тільки страх, але і гнів разом з властивими йому фізіологічними реакціями. Зверніть увагу, що, коли люди сердяться, їх тіло напружується, рухи стають різкими, голос гучним, обличчя червоніє, а іноді руки і зуби стискаються. Чим викликана така стимуляція всього тіла? Це всього лише думки, викликані інтерпретацією чиїхось слів (які самі по собі є всього лише вираженням думок).

Читайте також: Астрофизики нашли самую быструю звезду в галактике

Як правило, власники конструктивного мислення повідомляють про меншу кількість звичайних хворобливих симптомів, ніж представники деструктивного типу. Вони рідше страждають від респіраторних інфекцій, шкірних хвороб, діареї, болю в шлунку, головних болів, запорів і болю в спині. Ті студенти, які відрізнялися хорошим конструктивним мисленням, набагато рідше зверталися за допомогою в студентську поліклініку.

Як наші думки впливають на здоров'я і самопочуття - фото 426216

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.