Разделы:

royal

Здоров`я

Як насправді музика впливає на дітей

1000

11:45, 17 Сентябрь 2021

Чимало батьків вважають своїм обов’язком прив’язати своїм дітям любов до музичних інструментів. Вважається, що таке хобі дозволяє покращити когнітивні здібності, але чи справді це так – читайте далі.

Японські дослідники вирішили перевірити, чи дійсно регулярні уроки музики допомагають дітям показувати кращі результати у вивченні різних предметів. Доволі поширеною думкою є те, що музична освіта дозволяє розвивати дитячий інтелект. Однак для дорослих є неприємні новини, адже таке хобі не позначається на загальній успішності в школі, пише maximum.fm

Це підтвердив метааналіз 54 наукових досліджень за участю понад 7 тисяч дітей. З’ясувалось, що діти із середнім віком у 6 років, які у середньому пройшли достатньо уроків музики, не відрізнялись за когнітивними здібностями з тими дітьми, які не вчились музиці або займались будь-чим іншим, приміром, гімнастикою чи танцями.

Тому не варто покладати на уроки музики відповідальність за процес запам’ятовування чи розвиток мозку і в інших сферах. Справді, діти покращуватимуть свої уміння саме у грі на інструментах, але це не позначиться на математиці чи інших шкільних предметах.

Читайте також: Періодичне голодування: що потрібно знати

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.