Разделы:

shkola

онлайн

Як навчання онлайн впливає на школярів

7

9:15, 12 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Під час пандемії з переходом на віддалене навчання школярі природно стали більше часу проводити перед екранами телевізорів або моніторами комп’ютерів, пише dovepress.

У багатьох це викликало депресію і позначилося на поведінці, яка змінилася не на краще. При цьому у дітей з розладами аутичного спектра ризик цих станів не збільшився, тому що вони і так більше контактують з екранами і не дуже взаємодіють з іншими людьми.

Щодо абсолютно здорових дітей, то привести їх у нормальний стан, на думку вчених, могли б відеодзвінки друзям, але вони не виправдали надій. З переходом на віддалене навчання у багатьох школярів змінився режим дня, вони стали пізно лягати, мало займаються спортом і не беруть участь у жодних заходах. До того ж на дитячу психіку негативний вплив надають новини та реклама. Фахівці радять батькам обмежувати час, що діти проводять перед екранами комп’ютерів, а також більше з ними спілкуватися. Живе спілкування – головне, що потрібно підліткам.

Раніше ми писали про те, що в Украине заработала новая система питания в школах.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.