Разделы:

samolet

общество

Як не платити за багаж в літаку: оригінальний спосіб заощадити

914

11:15, 12 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Пасажирка авіакомпанії Thomas Cook Airlines Наталі Вінн знайшла незвичайний спосіб заощадити на подорожах. Коли її зупинили перед посадкою на рейс заявивши, що її валіза важить більше за норму провезення ручної поклажі, дівчина одягла на себе половину речей з багажу, пише maximum.fm

Пасажирку попросили зареєструвати її валізу як повноцінний багаж і доплатити за нього 118 доларів. Тоді дівчина відкрила її і одягла на себе сім суконь, дві пари взуття, дві пари шортів, спідницю і кардиган. Таким чином вона заощадила понад 100 доларів.

Як не платити за багаж в літаку: оригінальний спосіб заощадити

Мадрівниця Наталі Вінн

«Єдиний, хто був незадоволений тим, що відбувається, – жінка на стійці реєстрації. Але вона все одно дозволила мені пройти в літак», – поділилася Вінн.

Читайте також: Этот вид уксуса помогает избавиться от жира на животе

За словами дівчини, коли вона зайшла в літак в такому вигляді, інші пасажири сміялися над нею, а деякі навіть пропонували упакувати її речі в свій багаж. Співробітники Thomas Cook оцінили винахідливість дівчини і порівняли її вчинок з одним з епізодів популярного в 90-х серіалу «Друзі». У цьому епізоді Джої одягнув на себе весь гардероб Чендлера через помсту.

Як не платити за багаж в літаку: оригінальний спосіб заощадити

Кадр з серіалу «Друзі»
Loading...

Читайте также