Разделы:

grip

Здоров`я

Як не захворіти цієї зими: корисні поради

16

6:30, 27 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

В Україні спостерігається розпал епідемічного сезону застуди та грипу. Читайте, як вберегти себе.

Профілактика грипу та застуди

Вакцинація. Найефективніший спосіб не захворіти на грип – вакцинація. Вакцина захищає від усіх актуальних штамів грипу, є безпечною і ефективною. Щеплення найкраще робити на початку епідемічного сезону, пише maximum.fm

Промивання слизистих оболонок. Про користь промивання носа і горла відомо давно. Це допомагає змити віруси і бактерії зі слизових оболонок. З метою профілактики найкраще промивати ніс і полоскати горло відразу після того, як ви повернулися додому. Це допоможе негайно змити все патогени і зменшить ризик захворювання.

Миття рук. Доведено, що миття рук з милом зводить до мінімуму ризик передачі інфекції іншим людям.

Провітрювання приміщення. Чим рідше ми відкриваємо вікна, тим вище концентрація мікробів у повітрі. Це збільшує ризик передачі збудників хвороби.

Використання зволожувача. Вірус грипу віддає перевагу сухим приміщення. Дослідження показали, що віруси краще відчувають себе при вологості повітря нижче 36%. А при відносній вологості в 60% віруси передаються гірше у кілька разів.

Читайте також: Какие продукты избавляют от вздутия живота

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.