Разделы:

kurenie

Здоров`я

Як пандемія коронавірусу вплинула на кількість курців: статистика

145

9:15, 16 Июль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Аналіз експертів Університетського коледжу Лондона показав, що під час кризи, пов’язаної з коронавірусом, яка супроводжувалася тривалим карантином, понад мільйон мешканців Туманного Альбіону кинули курити.

Тепер у країні налічується на 1,1 мільйона курців менше, ніж до початку карантину, а ще 440 тисяч людей зараз у процесі відмови від цієї шкідливої ​​звички. Вільний час, який з’явився у людей внаслідок позбавлення куріння, вони присвятили власному здоров’ю, пише maximum.fm

І зроблено це було не просто так, а саме через коронавірус. Людям вселяли думку про те, що найбільш загрожує ця хвороба тим, у кого є проблеми з легенями. А у курців, як відомо, легені страждають у першу чергу. Перелякані перспективою зіткнутися з важкою формою коронавірусної інфекції сотні тисяч британців, як, утім, і жителів багатьох інших країн, поспішили відмовитися від куріння, щоб зміцнити легені.

Автори дослідження були здивовані ще й тим, що від шкідливої ​​звички найчастіше відмовлялися молодші люди, тобто курці у віці від 16 до 29 років. Серед них кількість тих, хто кинув курити склала 17%, а серед людей, яким понад 50 – усього 7%.

Як вважають вчені, молодих людей до відмови від шкідливої ​​звички спонукає не побоювання про власне здоров’я, а руйнування звичного соціального кола, де і було потрібне куріння. Молодь часом курить, тому що так роблять їх ровесники, і так простіше почуватися своїм у компанії. Якщо ж ця компанія розпадається на тривалий термін, то будь-якої потреби у курінні не залишається.

Читайте також: В Украине подсчитали уровень счастья

Loading...

Читайте также