Разделы:

chelovek

Суспільство

Як перестати себе накручувати: проста техніка

96

13:00, 24 Май 2020

Change

Найбільш цікаві новини

«Перестань себе накручувати» входить до ТОП-порад від близьких та друзів. Звучить доволі просто, а як же це зробити?

Хоча ця порада не допомагає людині у важкій ситуації, сама по собі вона вірна. Під «накручуванням» і схильністю до смутку може ховатися звичка думати таким чином, що заподіює людині занепокоєння або навіть страждання, пише maximum.fm

Щоб перестати себе «накручувати», треба навчитися застосовувати замість звички «накручувати» щось більш ефективне. Людина звикла передбачати тільки погане, при цьому, з її поля зору випадають всі нейтральні або позитивні варіанти.

Такі негативні прогнози, як правило, роздуваються з дрібниці: людина вчасно не здала роботу, не встигає на зустріч, не вчасно оплачує рахунки. У будь-яких ситуаціях вона звично пророкує катастрофу. Така помилка мислення так і називається, «катастрофізація».

Щоб змінити цю звичку, слід навчитися робити дві речі: помічати, коли з мухи роздувається слон; а також придумати інші варіанти розвитку подій, крім негативних. Коли починається звичне «накручування» і слон от-от буде роздутий, слід придумати три варіанти розвитку подій, замість одного звично-негативного. Цими варіантами будуть: найгірший, найкращий і найбільш вірогідний.

Читайте також: Эксперты рассказали о самых полезных качествах какао

Loading...

Читайте также