Разделы:

pokupki

гроші

Як перестати витрачати гроші на всілякі дурниці

12

21:35, 2 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Виявляється, є кілька дієвих порад, які допоможуть перестати витрачати гроші на всілякі дурниці. Ними поділилося видання Good House Keeping.

1. УНИКАЙТЕ ВИТРАТ НА СВЯТА

Особливо дні масового божевілля за календарем: День святого Валентина та 8 березня. У ці дні більшість людей говорять своєму розуму: «Мовчати! Я маю на це право» і спускають гаманець із ланцюга. Питанням, куди подіти цей величезний торт і чи вам потрібно чотири пляшки шампанського на двох, заморочуватися не прийнято. А дарма…

2. НЕ ВЕДІТЬСЯ НА РОЗПРОДАЖІ

Маркетологи знають, що чим більша знижка, тим охочіше розкриваються гаманці. На це розрахунок. 69% покупців втрачають критичність, побачивши знижки. Запитайте себе: «Чи стали б ви купувати це за повну ціну? Ця річ мені дійсно потрібна?». Якщо відповіді ствердно негативні – відмовтеся від покупки.

3. ПОКУПКИ ПІД ЧАС ВІДПУСТКИ

25% покупців роблять спонтанні покупки під час поїздок. Ви розслаблені та далеко від дому, тож гроші здаються чимось неважливим і незначним. І це величезна хиба! Прикиньте, як ви розпорядитеся цією сумою після повернення додому, якщо заощадите її. Подумайте, а як узагалі впишеться у ваш інтер’єр ця ритуальна африканська маска?

4. ДЕНЬ ЗАРПЛАТИ

18% покупців схильні витрачати гроші у день їх отримання. Причому не йдеться лише про значні покупки. Рівно з таким самим успіхом можна спустити півзарплати у магазині економ-класу. Розподіляйте гроші одразу в день отримання до наступної зарплати. Це дозволить вам не витратити ту суму, яка буде необхідна, наприклад, для оплати комунальних послуг.

5. ТІЛЬКИ ГОТІВКА

45% покупців роблять більше витрат, якщо платять карткою, а не віддають готівку. Візьміть за правило виходити за покупками, маючи на руках тільки готівку. Ба більше, це має бути обмежена сума, з якою ви готові попрощатися.

Раніше ми писали про те, що цих знаків Зодіаку у 2022 підтримає покровитель року.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.