Разделы:

chemodan

Суспільство

Як перевозити алкоголь в літаку: лайфхак від вантажника

97

12:45, 5 Февраль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Співробітники аеропорту розкрили спосіб пакування багажу, який дозволить уникнути розбиванню пляшок з алкоголем при здачі перед посадкою на рейс. Порадою поділився вантажник, розповівши, що над усе не подобається йому і його колегам в багажі авіапасажирів.

«Найгірше, коли люди упаковують у свою валізу їжу і напої, які можуть зіпсуватися чи розлитися. Особливо сильно дратує алкоголь, запах якого довго не вивітрюється», – заявив він, пише maximum.fm

Тому вантажник порадив уважно вибирати валізу для перевезення подібного типу вантажу. «Є чотириколісні сумки в жорсткому футлярі, вони легкі і прості в маневруванні, їх легко складати, і вони з більшою ймовірністю збережуть ваші речі в безпеці», – пояснив він.

Також співробітник аеропорту закликав мандрівників більш відповідально підходити до пакування одеколонів, духів і інших рідин – ретельно обертати їх, щоб при транспортуванні ті не розбилися і не протекли.

При цьому він також додав, що пасажирам не потрібно надмірно перевантажувати сумку. Адже, зізнався вантажник, він з колегами часто просто кидають важкі валізи замість того, щоб класти їх акуратно.

Читайте також: Какие продукты снижают уровень холестерина

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.