Разделы:

shopіng

Суспільство

Як пережити шопінг з коханою: ідеальна інструкція

55

20:30, 21 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Якщо ви бодай раз вирушали з коханою на шопінг, то вам знайоме відчуття, ніби ви цілісінький день займалися у тренажерному залі. Ходіння магазинами, вичікування біля примірочної, черги на касі – невід’ємні атрибути такого проведення часу, повідомляє maximum.fm.

Раніше ми повідомляли: 7 лайфхаков для экономных шопоголиков

Щоб страждати якомога менше від цього – ловіть шпаргалку з шопінгу з коханою.

Без поспіху

Не нервуйте її! Ніяких «чи довго ще?», «ми вже закінчили?». Для більшості жінок шопінг – своєрідний метод розслабитися та заспокоїти нерви, тому не варто дратувати її своїм поспіхом. Потерпіть, адже шопінг – це заняття не щоденне, а от сяйво в очах коханої, яка тішиться обновами, буде супроводжувати вас не один день.

Не підганяйте її - фото 290398

Заряджаємо гаджети

Можете спокійно брати із собою електронну книжку або заряджений смартфон. Поки вона приміряє чергову сукню – займіться читанням або переглядом улюбленого серіалу. Це дозволить не занудьгувати під час шопінгу.

Речі не лише для НЕЇ

Не забувайте, що шопінг з коханою – ідеальна нагода купити щось і собі. Тим більше, що поруч буде ваш персональний критик і стиліст в одній персоні. Таким чином ви оберете ідеальний одяг і не будете слухати у свою сторону фраз типу: «знову мішкуватий светр купив…» тощо.

Оберіть щось для себе - фото 290399

Допомагайте їй з вибором

Іноді добре, коли немає з чого обрати, адже широкий асортимент може ще більше ускладнити ситуацію. Для того, щоб шопінг не закінчився скандалом і зіпсутим настроєм, іноді виринайте зі смартфона, щоб допомогти коханій обрати річ, яка їй пасує найбільше. Не забувайте й про те, що в цьому одязі вона буде йти поруч із вами, а це означає, що нове вбрання має сподобатися і вам.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также