Разделы:

stress

Здоров`я

Як побороти стрес: дієві способи

119

20:30, 8 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Не існує людей, які жодного разу не стикались зі стресом та тривожністю. Тому не дивно, що фахівці діляться простими способами повернутись до звичайного життя без наслідків емоційної втоми.

Є кілька простих методів позбутись наслідків стресу та нормалізувати життя, але для цього потрібно якомога частіше ними користуватись, пише maximum.fm

  • Контроль стресу. Для цього потрібно привчати себе зосереджувати увагу саме на позитивних емоціях. Для цього підійдуть різні методи розслаблення, улюблена музика, ході, йога, дихальні практики чи будь-що інше, що приносить радість.
  • Зміна звичок. Дуже важливо давати організму якісно відпочити, щоб стрес не позначився на здоров’ї. Для цього варто спати не менше 7-9 годин.
  • Менше кофеїну. І йдеться не лише про каву, а й про чай, енергетики та шоколад. Надто активне вживання цих смаколиків збільшує рівень тривоги.
  • Прощання з сигаретами та алкоголем. Варто розуміти, що вони впливають на організм значно серйозніше, аніж кофеїн. А тимчасове полегшення є лише короткочасним ефектом.
  • Більше прогулянок. Будь-які фізичні навантаження, мандрівки та спілкування з друзями допомагають позбутись стресу.

Читайте також: Учені розповіли, чому варто пити гарячий шоколад

Loading...

Читайте также