Разделы:

sladkoe

Здоров`я

Як побороти тягу до солодкого

832

22:00, 6 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Тяга до солодкого найчастіше обумовлена тим, що людина цим самим солодким зловживає. Практично відразу після десерту в організмі різко підвищується рівень цукру в крові. Ми відчуваємо небувалий приплив енергії. Однак цей стан швидко минає, бо прості вуглеводи утилізуються дуже швидко. Для підтримки такої енергійності потрібно чергова порція солодкого.

Раніше ми повідомляли: Эксперт посоветовала диету для быстрого восстановления после гриппа

Солодкоманія посилюється нерегулярними прийомами їжі. При тривалих проміжках між прийомами їжі рівень цукру в крові дуже сильно падає. Швидко його підняти можна за допомогою простих вуглеводів, на інтуїтивному рівні це знає кожна людина, тому і виникає бажання з’їсти що-небудь солодке, пише ifoniac.ru

Проаналізуйте свої звички в їжі

Запитайте себе, чому вас тягне до вуглеводів і солодкої води. Вам дійсно хочеться цієї їжі, або це просто емоційна реакція, викликана стресом і звичкою? Споживання вуглеводів і цукру сприяє виробленню хімічної речовини мозку — серотоніну, що викликає гарний настрій, який змушує вас думати про те, що вам потрібен цукор, тоді як єдине, що вам потрібно — це почуття спокою і щастя.

Перейдіть на цільні злаки

У порівнянні з білим хлібом і рисом, складні вуглеводи в цільних злаках, таких як коричневий рис, вівсянка та інші багаті на клітковину, що викликають відчуття ситості, яке запобігає різкому зростанню і падінню рівня цукру в крові, що зазвичай і веде до пристрасті до солодкого. Також цільні злаки пов’язані з низьким ризиком виникнення діабету і стійким схудненням.

Використовуйте здорові солодкі закуски

Коли хочеться солодкого, краще з’їсти шматочок сиру, свіжі фрукти, йогурт або варене яйце. Такі продукти стабілізують рівень цукру в крові хвилин через 15-20, і тяга до солодкого стихає. Незважаючи на те, що ці продукти містять цукор, вони також багаті здоровими поживними речовинами, такими як антиоксиданти, вітаміни, білки і клітковина.

Їжте солодке на десерт. Після обіду шматочок тістечка або печиво не викличе різкого стрибка глюкози в крові, а значить, вам вдасться дотриматися почуття міри. Якщо прийом їжі включає тільки солодке, бажання з’їсти ще виникне у вас вже через півгодини.

Плануйте прийоми їжі

Плануйте заздалегідь прийоми їжі, щоб тарілка з печивом у вашому офісі не застала вас зненацька на голодний шлунок. Набагато складніше переїсти солодке, якщо ваш шлунок вже заповнений. Якщо ви будете їсти кожні 3-5 годин, ваш рівень цукру в крові буде залишатися стабільним, що допоможе вам уникнути переїдання.

Будьте чесні з собою

Єдиний спосіб зупинитися або подолати залежність до солодкого — це бути чесним із самим собою. Врешті-решт, заведіть щоденник для того, щоб стежити за своїм харчуванням. Якщо ви помічаєте, що їсте більше солодкого, ніж належить, додавайте більше свіжих продуктів і злаків.

Головне — вчасно зупинитися

Нічого страшного в тому, що ви з’їсте невеликий десерт, не буде. Ключовим моментом є обмеження порції солодкого. Смакові рецептори насичуються солодким смаком після кількох шматочків з’їденого десерту, тому найкраще з’їсти трохи солодкого, щоб задовольнити бажання, і зупинитися.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...