Разделы:

metro

Здоровье

Як поширюється коронавірус у вагоні метро

320

9:45, 28 Май 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Вчені з університету Орегона представили комп’ютерну модель, яка показує, як коронавірус може поширюватися в замкнутому приміщенні, навіть якщо ніхто не кашляє.

Як показали попередні дослідження, вірусні частинки активно розлітаються навіть під час звичайної розмови. Модель вчених наочно продемонструвала, як інфікована людина під час розмови в метро потенційно поширить вірус, якщо не буде дотримуватися дистанції або використовувати маску, пише maximum.fm

Навіть якщо частинки вірусу не розлітаються так далеко, як якби хтось чхнув або кашляв, вони все одно можуть поширюватися далі, ніж можна було б очікувати від простого дихання, – пояснили фахівці.

Як поширюється коронавірус у вагоні метро - фото 406608

Носіння маски під час руху в громадському транспорті може знизити ризики, тому експерти радять носити захисні пов’язки навіть після зняття обмежень.

Комп’ютерне моделювання зараз актуальне, оскільки багато країн повільно виходять з карантину. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) порадила, що якщо 2 метри соціальної дистанції не можуть бути збережені, найкраще обмежити час спілкування з колегами по роботі 15 хвилинами.

Читайте также: Названы самые распространенные симптомы проблем со щитовидкой

Лондонське метро рекомендує пасажирам носити маску, мити руки до і після всіх поїздок, використовувати безконтактні форми оплати, носити дезінфікуючий засіб для рук і підтримувати відстань 2 метри між іншими пасажирами, коли це можливо.

Loading...

Читайте также