Разделы:

zapah

Здоров`я

Як позбутися неприємного запаху з рота вранці

855

11:45, 20 Октябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Запах з рота може принести купу незручностей, тому треба знати, як з цим впоратися. Британський лікар назвав простий і ефективний спосіб.

Фахівець каже, що несвіже дихання з рота після пробудження може бути пов’язано з пізнім прийомом їжі. Деякі люди навантажують на ніч шлунок і відразу готуються до сну. Але положення тіла на ліжку сприяє тому, що в стравохід в процесі травлення потрапляє шлункова кислота. Саме цей фактор може бути головним у появі неприємного запаху з ротової порожнини, пише maximum.fm

Щоб уникнути цього явища, лікар радить відмовитися від їжі за три години до сну. Таким чином, шлунок встигне повністю переварити їжу.

Але неприємний запах з рота може бути викликаний і іншими причинами, наприклад, проблемами зі шлунково-кишковим трактом (гастрит, виразка), а також інфекційним захворюванням слизової оболонки носоглотки або нездоровим способом життя. У таких випадках, варто звернутися за консультацією до фахівця.

Читайте також: Ці суперпродукти покращують мозкову діяльність

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.