Разделы:

zapah pota

Здоров`я

Як позбутися запаху поту без дезодоранту: лайфхак від вчених

1846

12:00, 17 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Дезодоранти вбивають запах поту, але радикально змінюють мікрофлору шкіри і роблять її вразливою для запалень. Сучасні фахівці у цьому питанні роблять ставку на розчин з частинками окису цинку, пише maximum.fm

Людський піт не має запаху. Його «аромат» виникає через життєдіяльності мікробів, які живуть на нашій шкірі. Деякі з них «з’їдають» органіку, що міститься в поті, і виділяють різні сполуки. Багато сучасних дезодорантів вбивають цих мікробів під пахвами. Однак дослідники виявили, що такі засоби радикально змінюють мікрофлору шкіри і роблять її вразливою до запалень.

Оксид цинку має сильні антибактеріальні властивості, давно застосовується в стоматології, при виробництві зубної пасти і різних медичних інструментів. Останнім часом його стали розглядати як засіб для дезінфекції відкритих ран і хірургічних швів.

Читайте також: Супершвидко та якісно: чим здивувала світ унікальна пральна машина від beko

Експерти помітили, що емульсійний розчин з окисом цинку не тільки ліквідував запалення, але і знищив всі колонії бактерій, що виробляють велику кількість жирних кислот, які вважаються головним джерелом неприємного запаху поту.

Loading...

Читайте также