Разделы:

shokolad sir vino

Поради

Як правильно підібрати сир до вина: три поради

58

15:30, 3 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Озброївшися цими простими порадами, ви зможете самостійно створювати дивовижні поєднання вина і сиру.

Поєднуйте вина і сири з рівною інтенсивністю

Ця порада – найважливіша для створення сирно-винних комбінацій. Наприклад, ніжні аромати сиру сорту Грюйєр будуть придушені сміливим Каберне Совіньон, але вони ідеально відчуваються в поєднанні з Піно Нуар. Вина з міцністю більше 14,5% більш насичені і відчуваються сильніше з сирами з гострим смаком. Вина з міцністю менше 12% менш насичені і добре поєднуються з сирами з тоншим смаком, пише maximum.fm

Яскраві червоні вина найкраще поєднуються з витриманими сирами

Чим більший термін сир витримується і втрачає води, тим насиченішими стають його смакові якості. Ця деталь ідеально підходить для створення «пари» до зухвалих червоних вин, оскільки вміст жиру в сирі балансує з вмістом танінів у вині. Тому, під червоне вино вибирайте сири, витримані не менше одного року: чеддер, грюйєр, манчего, гауда, проволоне або деякі сорти пармезану.

Читайте також: Онколог рассказал, какое занятие может стать профилактикой рака

Вина і сири з одного регіону – ідеальна пара

Не ігноруйте місцеві традиції виробників вина і сирів: поєднуйте між собою «земляків», наприклад, Совіньон Блан з козячим сиром з долини Луари у Франції, Шардоне з Époisses de Bourgogne з провінції Бургундія, Франція, і іспанська Гарнача з Манчего.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.