Разделы:

stirka

общество

Як правильно прати взуття у машинці — поради експертів

265

12:30, 17 Июль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Розглянемо кілька корисних порад про те, як випрати взуття у машинці, не зіпсувавши при цьому ні взуття, ні саму пральну машину, пише maximum.fm

Перед тим, як ви закине взуття в барабан пральної машини, радимо полегшити завдання і собі, і побутовій техніці:

  • Перегляньте ярлик і переконайтеся, що взуття можна прати
  • Позбавтеся від шнурівки; треба намилити і протерти взуття щіткою
  • Промийте підошву, це допоможе позбавитися від дрібних камінчиків
  • Складіть взуття в спеціальний мішечок

Якщо мішка у вас немає, то киньте в пральну машину кілька махрових серветок і м’ячів для великого тенісу. Так ви можете поліпшити якість прання і додасте рівноваги барабану. Приберіть шнурівку і устілки для того, щоб випрати їх окремо. Шнурівку, до речі, ви можете випрати разом із самим взуттям, а от устілки цілком можна натерти щіткою, в окремій ємності.

Читайте також: Медики рассказали, кому полезно употреблять мед

Якщо у вас немає спеціального мішка для прання, то ви також можете відправити в барабан непотрібні рушники або будь-яку іншу м’яку річ. Головне, щоб тканина не линяла, інакше ви можете все тільки зіпсувати.

Температуру для прання взуття в пральній машині вибираємо в межах 30-40 градусів. Це не дасть взуттю розклеїтись. Програму вибираємо для делікатного прання або спеціальну програму для прання взуття, якщо така є на панелі управління.

Якщо в пралці є функція сушки, то ні в якому разі її не використовуємо і вимикаємо. Це призведе до псування взуття після прання і до його деформації.

Loading...

Читайте также