Разделы:

jabluka

Еда

Як правильно їсти яблука, щоб отримати максимальну користь

2164

9:15, 22 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Стародавні мудреці говорили, що людина, яка з’їдає щодня по два яблука, ніколи не хворітиме. Дієтолог Світлана Фус опублікувала пост в Instagam, де розповіла, як правильно вживати ці фрукти, передає Сегодня.

Читайте також Дієтологи розповіли, як вибрати корисний йогурт

Результат пошуку зображень за запитом "яблука"

«Яблука не є основою харчування при низькому гемоглобіні, як вважає більшість людей. У них міститься не так багато заліза. Порівняємо: 100 грамів яблук містять до 0,12 мг заліза, а така ж кількість персиків або бананів – до 0,3 мг, в буряках і гарбузі по 0,8 мг, а в броколі – 0,7 мг заліза при добовій потребі дорослої людини в 12-17 мг. Крім цього, з рослинної їжі залізо засвоюється набагато гірше (всього 3-5%), ніж з тваринної (25-35%)», – говорить відомий український дієтолог Світлана Фус.

«Яблука можуть активізувати вироблення шлункового соку, підвищувати кислотність і збільшувати апетит. Тому, нічого дивного немає, коли після вживання одного великого яблука, вам раптом захотілося ще чогось – бутерброда, картоплі або м’яса. Тим, хто страждає підвищеною кислотністю, краще використовувати запечені яблука, щоб уникнути проблем зі шлунком», – додала фахівець з харчування.

«Але, незважаючи на те, що яблука далеко не суперфуд, все ж цілющих властивостей у них залишається багато. Вони давно і широко використовуються в здоровому харчуванні. Це не тільки корисний, але і доступний фрукт. Тому включайте їх до свого раціону», – радить Світлана Фус.

Loading...

Читайте также