Разделы:

pohudenie

Здоров`я

Як привести шкіру в тонус після схуднення

892

9:30, 13 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Після схуднення на обличчі можуть з’явитися зморшки і інші недосконалості. Річ у тому, що через різке зниження ваги з лиця йде частина підшкірного жиру, який допомагає виглядати молодше.

Обвисання шкіри. Після різкого схуднення шкіра в районі підборіддя може трохи провиснути. Це відбувається через зменшення кількості жиру, а також колагену і еластину, але їх можна повернути за допомогою крему з ретинолом і пептидами, пише maximum.fm

Акне. Навіть на не схильній до запалень шкірі вони можуть несподівано з’явитися після схуднення. Цю проблему можна вирішити за допомогою спеціальних засобів, білкових коктейлів. Ефективні також саліцилова кислота і зволожуючі спреї, які не блокуватимуть пори.

Читайте також: От каких продуктов нужно отказаться в период пандемии

Кола під очима. Підшкірний жир допомагає ховати кровоносні судини під очима, але після схуднення він зникає і з’являються темні кола. В цьому випадку рекомендується крем з ретинолом і гіалуроновою кислотою, а якщо це не допоможе, похід за філерами до косметолога.

Дрібні зморшки. В основному після різкого зниження ваги з’являються «гусячі лапки». Справитися з ними допоможе зволожуючий крем з гіалуроновою кислотою.

Loading...

Читайте также