Разделы:

Stress i mnogozadachnost

Поради

Як прокидатись вранці без стресу: прості поради

672

11:00, 8 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Ранок завжди важкий, коли попереду чимало справ, однак його однозначно можна зробити кращим. Зібрали прості поради, як прокидатися бадьоро та легко без стресу.

Ранковий підйом на роботу – не найприємніша річ дня, однак і її можна покращити, якщо дотримуватись доволі легких лайфхаків. Вони допоможуть знизити рівень стресу на початку дня, а також додати бадьорості, пише maximum.fm

Почнемо з того, що ще ввечері можна виділити час для прогулянки на свіжому повітрі, а також не зловживати напоями з кофеїном. А вже вранці можна привчитись до контрастного душу, який дозволить не лише швидко прокинутись, а й зміцнити імунітет. Звісно ж, не варто забувати про те, що одразу не корисно обливатись крижаною водою, а от поступово змінювати температуру – правильне рішення.

Ще одним важливим фактором є сніданок. Краще виділити додаткові 10-15 хвилин, щоб поснідати, адже це найважливіша трапеза упродовж дня.

Ні для кого не є секретом, що ранкова зарядка обов’язкова для всіх, особливо для офісних працівників. Не варто уявляти собі повноцінне тренування, адже воно лише позбавить сил вранці, а от активна руханка дозволить швидше прокинутись та тримати м’язи в тонусі.

Читайте також: Як знизити рівень стресу від холодної погоди

Loading...

Читайте также