Разделы:

20160317_VBKI_Business_Speed-Dating_173_BF_Inga_Haar_web

Суспільство

Як розвинути стратегічне мислення і досягнути успіху

73

8:00, 13 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Мало хто не хоче наблизитись до своїх мрій і для цього є дуже крутий спосіб. Науковці виявили, що досягнути бажаного допомагають не лише зусилля, а й стратегічне мислення.

Патрісія Чен разом з колегами з Національного університету Сингапура наголошує, що саме стратегічне мислення справді дозволяє бути ефективнішими та наближатись до реальних цілей. Це підтвердив експеримент за участю кількох сотень студентів, тому можна впевнено тестувати це і на собі, пише maximum.fm

За словами науковців, в основі такого мислення є процеси, які можна пояснити, як уміння роздумувати про роздуми. Тобто, це здатність аналізувати власні думки та рішення, а також знаходити у них недоліки та переваги.

Приклад стратегічного мислення від журналу BBC: читачам запропонували відчути себе емігрантами, яким потрібно вивчити французьку. Метапізнання допомагає зрозуміти, що в цій ситуації навряд чи ефективним способом буде вивчення слів зі словників, а от перегляд фільмів та спілкування з носіями мови дозволять швидше досягти цієї мети.

Читайте також: Какой напиток продлевает жизнь и способствует похудению

Loading...

Читайте также