Разделы:

imgonline-com-ua-Resize-UZoCn5qJt8O7s0R

Здоров`я

Як ситна вечеря впливає на фігуру

46

12:00, 3 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Дієтологи з усього світу сперечаються не лише через важливість сніданку, а й вечері. ЧИ справді від вечірнього прийому їжі залежить стрункість – читайте далі.

Доволі багато людей після важкого насиченого дня дозволяє собі дуже ситну вечерю, адже відсутність сніданку та кілька перекусів дають взнаки. І поки хтось через такий спосіб життя худне, то більшість набирає зайву вагу, пише maximum.fm

Експерти пояснюють, що трапеза пізніше, аніж за 3 години до сну, призводить до того, що людина вживає більше калорій і доволі рідко обирає справді корисні продукти. До того ж через голод вечеря є надто ситною та швидкою, через що не важко отримати кілька зайвих кілограмів та проблеми зі здоров’ям.

Це підтвердив експеримент учених з Ольстерського університету у Північній Ірландії, у рамках якого стежили за раціоном понад 1000 дорослих людей у віці від 19 до 64 років. Виявилось, якщо 30% чи менше денних калорій припадало на вечерю, то вдень люди вживали значно менше продуктів, аніж потрібно для нормальної роботи. Тому вечірня трапеза перетворюється у споживання понад половини денної норми калорій, а шанси на корисність знижуються до мінімуму.

Читайте також: Дієтолог назвала продукти, які варто їсти регулярно

Теги:

Loading...

Читайте также