Разделы:

Суспільство

13:45, 21 Сентябрь 2018

346

Як тварини відчувають на собі магнітні бурі (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Можливі відчуття слабкості, головний біль, підвищений тиск. Завтра на планеті знову очікують магнітні бурі. Метеозалежним людям лікарі радять обмежити фізичні навантаження, гуляти на свіжому повітрі, пити більше води. А власникам тварин — науковці рекомендують звернути увагу й на поведінку домашніх улюбленців. Вчені наполягають — вплив магнітних бур можуть відчувати коти і собаки, птахи та навіть рибки.

Традиційно вважають, що таке явище, як магнітні бурі, викликає нездужання у людей. Особливо страждають літні люди. Майже щомісяця можна почути застереження і рекомендації: пити більше води, гуляти на свіжому повітрі, уникати емоційних перевантажень. Однак, виявляється, магнітні бурі впливають і на тварин.

Магнітні бурі — явище, що відбувається через потужні вибухи на Сонці. Кожен такий вибух супроводжується викидом енергії у космос. Долітаючи до Землі, вона деформує захисне магнітне поле нашої планети.

Вчені переконані, багато тварин орієнтується у просторі саме завдяки магнітному полю Землі. Зафіксовані випадки дезорієнтації риб у воді саме під час магнітних бур. Збивалися зі шляху і птахи.

Тож якщо ви думаєте, що ваш улюбленець потрапляє під вплив магнітних бур, забезпечте його спокоєм і водою. Якщо ж тварина навпаки збуджена, проводьте з нею більше часу на свіжому повітрі. Спільні прогулянки підуть на користь не лише їй, але й вам.

Раніше ми повідомляли Вплив магнітних бур на людину: міф чи реальність (ВІДЕО)

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...