Разделы:

Суспільство

13:45, 21 Сентябрь 2018

995

Як тварини відчувають на собі магнітні бурі (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Можливі відчуття слабкості, головний біль, підвищений тиск. Завтра на планеті знову очікують магнітні бурі. Метеозалежним людям лікарі радять обмежити фізичні навантаження, гуляти на свіжому повітрі, пити більше води. А власникам тварин — науковці рекомендують звернути увагу й на поведінку домашніх улюбленців. Вчені наполягають — вплив магнітних бур можуть відчувати коти і собаки, птахи та навіть рибки.

Традиційно вважають, що таке явище, як магнітні бурі, викликає нездужання у людей. Особливо страждають літні люди. Майже щомісяця можна почути застереження і рекомендації: пити більше води, гуляти на свіжому повітрі, уникати емоційних перевантажень. Однак, виявляється, магнітні бурі впливають і на тварин.

Магнітні бурі — явище, що відбувається через потужні вибухи на Сонці. Кожен такий вибух супроводжується викидом енергії у космос. Долітаючи до Землі, вона деформує захисне магнітне поле нашої планети.

Вчені переконані, багато тварин орієнтується у просторі саме завдяки магнітному полю Землі. Зафіксовані випадки дезорієнтації риб у воді саме під час магнітних бур. Збивалися зі шляху і птахи.

Тож якщо ви думаєте, що ваш улюбленець потрапляє під вплив магнітних бур, забезпечте його спокоєм і водою. Якщо ж тварина навпаки збуджена, проводьте з нею більше часу на свіжому повітрі. Спільні прогулянки підуть на користь не лише їй, але й вам.

Раніше ми повідомляли Вплив магнітних бур на людину: міф чи реальність (ВІДЕО)

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.