Разделы:

britva

Поради

Як уникнути подразнення та порізів під час гоління: поради

405

8:15, 3 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Як пише Medikforum, є щонайменше кілька порад, які допоможуть потурбуватися про шкіру обличчя під час гоління. Прислухайтеся до них, щоб не довелося зранку переживати через свій зовнішній вигляд.

НАГРІЙТЕ ШКІРУ ДО ГОЛІННЯ

Нерідко бритву в руки беруть і користуються на холодну шкіру. Без попередньої підготовки можливі різні наслідки, в тому числі порізи та подразнення. Уникнути ускладнень можна, якщо попередньо нагріти шкіру та розкрити пори. Тоді ви отримаєте чистіше гоління, а ваша шкіра матиме привабливий вигляд.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПІНУ ДЛЯ ГОЛІННЯ

Багато людей ігнорують такі засоби як піна, гель або крем для гоління. Деякі використовують їм на заміну мило, а інші взагалі роблять це на суху шкіру. У всіх ситуаціях можливі порізи. Кращого ефекту від гоління ви зможете досягти тільки при застосуванні гелю для гоління. Спеціальний засіб для того і створений, щоб допомогти позбутися подразнення та порізів. Головне наносити засіб тонким рівним шаром, після чого голитися.

ГОЛІТЬ ВОЛОССЯ У НАПРЯМКУ РОСТУ

Більшість людей голять волосся на обличчі проти його росту. Це неправильно, адже це може спровокувати порізи, а через деякий час – вростання волосся. Так, гоління проти росту волосся ефективніше, однак результат не вартий травмування шкіри. Особливо якщо вона у вас чутлива.

Як бачите, способів уникнути порізів значно більше, ніж може здатися. Варто тільки дотримуватися наших порад – і ваша шкіра буде значно гарнішою, чистішою і здоровішою.

Раніше ми писали про те, що як зробити стосунки щасливішими: проста порада.

Loading...

Читайте также