Разделы:

golovnaja bol

Здоров`я

Як усунути головний біль: 5 природних анальгетиків

635

16:30, 18 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Мало хто знає про те, що в нашому розпорядженні є легкодоступні натуральні альтернативи знеболювальних таблеток. І часом вони значно корисніші, ніж повноцінні лікарські препарати.

Куркума. Вона належить до сімейства імбирних рослин, які дуже ефективні при боротьбі з болем, пов’язаним з різного роду запальними процесами.

Стручковий перець. Має потенціал зменшити рівень болю в спині. Наносьте його безпосередньо на ті області тіла, звідки відчуваються больові імпульси, і через кілька днів ви можете побачити бажаний ефект.

Ефірна олія лаванди. Багато століть відомо про її знеболювальний, протизапальний вплив. Олія дає полегшення проти болю і тривожності, а також вона допомагає краще спати.

Ефірна олія м’яти. Містить такі компоненти, як карвакрол, ментол, а також лимон. Ефірна олія м’яти позбавляє хворобливих спазмів і проблем, пов’язаних з артритами.

Гвоздика. Популярна спеція також відома протизапальною і антиоксидантним впливом, гвоздика ефективна проти зубного болю.

Читайте також: Натуральні засоби для відбілювання зубів вдома

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.