Разделы:

schitovidka

Здоров`я

Як вчасно розпізнати симптоми захворювання щитоподібної залози

831

10:15, 15 Ноябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Більшість захворювань щитоподібної залози, виявлених на ранній стадії, успішно піддаються лікуванню. Головне – не ігнорувати жодної ознаки, що свідчить про наявність таких хвороб, пише smclinic.

Зміна ваги. Підвищення рівня гормонів призводить до схуднення, а зниження, навпаки, до зайвих кілограмів. У такому разі дієти чи тренування не допоможуть повернутись у форму, але це вдасться лише після лікування.

Раптові перепади настрою. Безпричинна апатія, надмірна тривожність, агресія, плаксивість чи емоційна збудливість – такі речі буває складно відстежити у поведінці, бо їх часто списують на повсякденний стрес.

Температура. Навіть у деяких здорових людей усталена температура тіла може бути вищою або нижчою за 36,6. Однак, якщо вона змінилася та довго тримається за межами особистої «норми», ймовірно, це ознака гормонального збою.

bolezn

Раніше миписали про те, що ученые рассказали, как коронавирус может вызывать проблемы с щитовидной железой.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.