Разделы:

manipuljtor

Поради

Як виявити чоловіка-маніпулятора: ТОП фраз, на які слід звернути увагу

77

10:00, 9 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Багатьом дівчатам може здаватися, що поруч з ними – цікавий і харизматичний чоловік, і при цьому вони можуть і не помічати, що йдуть на поводу у свого коханого, і часто роблять те, що хоче він. Допомагаємо вам вивести на чисту воду чоловіка-маніпулятора.

Чоловік-маніпулятор зазвичай поводиться зі своєю другою половинкою ввічливо, проте в його випадку ласка і турбота – лише один з важелів тиску на близьку людину. Ці фрази допоможуть зрозуміти, що поруч та людина, яка лише хоче керувати вами, пише maximum.fm

«Усі ви, жінки, однакові. Все ускладнюєте, придумуєте, накручуєте себе…»

Цією фразою чоловік має намір знецінити вашу особистість та списати всі проблеми і переживання на жіночі примхи. Зробити ваші доводи абсурдними і надуманими. Не варто в такому випадку влаштовувати скандал, краще донесіть до свого коханого, що він має право на свою думку щодо вашої поведінки, однак ви з ним не згодні.

«Ти все неправильно зрозуміла»

Будь-яка пара стикається з нерозумінням, але маніпулятори часто навмисно влаштовують провокації. Іноді вони і зовсім можуть заперечувати будь-які ваші слова. Така форма психологічного тиску має назву «газлайтінг», а його мета – змусити людину сумніватися в об’єктивності своїх дій, а іноді і в самій дійсності.

«Я такий, який є. Не намагайся мене змінити»

Промовляючи цю фразу, чоловік скидає з себе відповідальність за свої дії, не покидаючи своєї зони комфорту. Таким доказом можуть користуватися хіба що інфантильні підлітки, але ніяк не зрілі чоловіки. У всіх нас є недоліки, але це не означає, що над ними не потрібно працювати.

Читайте також: Назван некалорийный десерт, улучшающий настроение

«Я думав, ми довіряємо один одному»

Зазвичай цією фразою чоловік намагається виманити у своєї коханої будь-яку інформацію, наприклад, пароль від ноутбука, акаунту соціальної мережі або банківської карти. Однак ці дані він згодом може використовувати проти вас. На подібне прохання краще відповісти так: «Ясна річ, що ми один одному довіряємо, але є речі, про які я не хотіла б зараз розповідати».

«Я ж вибачився, чого ще тобі від мене треба?»

Багато чоловіків вважають, що вибаченнями можна загладити будь-який вчинок, навіть найбільш підлий. Цією фразою дуже часто користуються сімейні тирани, чекаючи, що після неї ви неодмінно кинетеся до нього в обійми. Вибачення – це прекрасно, але вони не рятують пару від необхідності обговорення ситуації, що склалася.

«Усі проблеми через жінок»

Головна мета цих слів – спровокувати у вас комплекс неповноцінності і звинуватити у всіх бідах людства: від курсу долара до глобального потепління. Те, що саме жінка подарувала йому життя і оточує його турботою і любов’ю, маніпулятор, зрозуміло, не бере до уваги.

«Тільки давай без драми»

Навколо чоловіків-маніпуляторів вічно розігруються драми. Ці особистості – невиправні брехуни, які навмисно влаштовують провокації, а потім звинувачують вас у тому, що ви надто драматизуєте. У підсумку ви почуватиметеся винуватою за свою реакцію на їх огидну поведінку.

Розпізнати маніпулятора буває не так уже й просто, однак вищезгадані ознаки допоможуть вам вичислити брехуна ще на етапі знайомства. Радимо вам подбати про своє емоційне здоров’я й обходити подібних особистостей стороною.

Loading...

Читайте также