Разделы:

voda

Здоров`я

Як визначити якість води за кілька хвилин

75

11:45, 10 Июль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Вчені з Північно-Західного університету, США, розробили технологію, що дозволяє за кілька хвилин зрозуміти, чи є у воді антибіотики або шкідливі метали.

«Система тестування схожа на тест на вагітність – замість того, щоб відправляти пробірку в лабораторію і чекати тижнями, можна взяти кілька крапель рідини і дочекатися появи візуального маркера», – сказав Халід Елам, один з авторів статті, пише maximum.fm

В основі тесту – вміння бактерій визначати якість води за допомогою молекулярних «смакових сосочків». Повідомляється, що в ході випробувань, вчені «навчили бактерії подавати візуальні сигнали в присутності забруднювачів».

Читайте також: 5 ранкових звичок, які можуть зіпсувати весь ваш день

«Технологія пройшла перевірку в Парадайз, в штаті Каліфорнія, місцевості, знищеній пожежами рік тому. Там ми відчули свою систему в воді, куди вочевидь потрапило багато токсичних металів. Розробка показала, що вона здатна виявити присутність забруднюючих речовин підвищеного рівня не гірше, ніж стандартні тести, але набагато швидше і набагато дешевше», – заявили автори новації.

Як визначити якість води за кілька хвилин - фото 414790

Теги:

Loading...

Читайте также