Разделы:

kartofel

Здоров`я

Як їсти картоплю і худнути: відповідь медиків

2645

13:00, 8 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Не обов’язково відмовлятись від улюбленої картопельки, якщо хочете позбутись зайвих кілограмів. Експерти розповіли, як їсти картоплю та худнути.

Варто розуміти, що картопля насправді є чудовим джерелом корисних речовин, які також допомагають позбутись ваги. Щоправда, не в тому випадку, якщо ви любите смажену картоплю та деруни, пише maximum.fm

Медики пояснили, що картопля багата на вітаміни В1, В2, В6 та навіть вітамін С. До того ж, вона не дозволяє переїдати та швидко втамовує голод, що доволі важливо у процесі схуднення. Ще однією перевагою є те, що страви з картоплі допомагають нормалізувати рівень цукру в крові.

«Картопля ефективно стабілізує цукор в крові, тому упродовж довгого часу ви відчуваєте ситість та не тягнетесь до солодкого чи іншої шкідливої їжі. Загалом, картопля  чудовий продукт для тих, хто хоче позбутись ваги. Важливо, при цьому, не вживати смажену картоплю, а також не їсти надто калорійні страви на основі картоплі», – зазначають дієтологи. Вони також додають, що гарним варіантом трапези для тих, хто худне, є варена картопля з овочами, зеленню або яйцями.

Читайте також: Більше плюсів, ніж вважалося: науковці стали на захист кави

Теги:

Loading...

Читайте также