Разделы:

rabotat nochyu

Здоров`я

Як зайва година роботи впливає на здоров’я

1564

18:00, 23 Февраль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Чимало людей настільки захоплені або ж завалені роботою, що проводять за нею більше часу, аніж виділено на робочий день. Вчені розповіли, чому не варто приділяти навіть одну зайву годину на працю у тиждень.

Німецькі дослідники з університетів Мартіна Лютера та Фрідріха-Александра дійшли до висновку, що збільшення робочих годин за тиждень навіть на 69 хвилин призводить до проблем зі здоров’ям, пише maximum.fm

Виявилось, що держслужбовців навіть трохи більша норма роботи змушує оцінювати свій стан здоров’я гірше та частіше навідуватись до лікарів.

Читайте також: Цікавий спосіб, який допоможе видалити сліди скотчу

«Демонстрація причинно-наслідкового впливу більш тривалого робочого часу на здоров’я доволі складна, адже потрібно виключати чимало факторів, які важко простежити, приміром, внутрішню мотивацію», – пояснює науковець Каміла Сіган-Рем.

Тому науковці оцінили дані Соціально-економічної групи за період з 1985 по 2014 роки, коли у дослідженні брали участь понад 12 тисяч осіб. Виявилось, що одна додаткова година у тиждень вже мала відчутні наслідки, адже самооцінка здоров’я піддослідних знизилась на 2%, а частота відвідин лікарів збільшилась на 13%.

Теги:

Loading...

Читайте также