Разделы:

Happy young sporty couple sharing romantic moments in nature

Суспільство

Як зберегти романтику на початку стосунків

88

16:30, 3 Апрель 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Психологи дали просту пораду, як продовжити романтичний період на початку стосунків.

Експерт Скотт Керролл провів дослідження, які допомогли зрозуміти, як втримати романтичні стосунки якомога довше. Він пояснив, що на закоханість викликає у людей бажання бачитись якомога частіше і бути поряд майже весь час. Саме це і може швидко вбити всю романтику та трепетність зустрічей, пише maximum.fm

Психолог пояснює, що часті побачення не лише підсилюють почуття, а й пришвидшують ідеальний романтичний період, що впливає на подальший розвиток стосунків. Тому Керролл радить відмовитись від щоденних зустрічей, адже це може захистити майбутнє пари та зміцнити його.

Також експерти пояснюють, що активні зустрічі на старті стосунків прискорюють і інтимну близькість через ілюзію тісного зв’язку. У той же час справжня впевненість та наближеність до людини з’являється за місяці і навіть роки стосунків. Тому психологи радять з обережністю ставитись до потенційних партнерів особливо тим, хто схильний сприймати все близько до серця.

Читайте також: Ось чому професія бортпровідника не така вже й романтична

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.