Разделы:

s pomoshchʹyu seksu

Суспільство

Як зберегти сексуальний потяг: поради психіатра

288

12:30, 1 Март 2020

Change

Найбільш цікаві новини

У тривалих відносинах сексуальне задоволення згодом притупляється.

У перші рази секс для партнерів – це новизна, переступання через якісь соціальні правила і заборони, а потім, в шлюбі, вже немає того почуття забороненості або завоювання. Про це говорить психіатр і сексопатолог, автор книги «Любов, якою варто займатися» Стівен Снайдер, пише maximum.fm

«І тоді починаються гарячкові спроби «докласти припарки» вмираючому бажанню: нові пози, техніки, окремі поїздки на край світу, афродизіаки, рольові ігри, білизна з латексу та інше, однак сексуальне его, як дитина, яка рада новій іграшці пару днів, потім він викидає її і шукає нову. Всі ці дії можуть мати ефект, але короткочасний, оскільки постійний пошук стимулу вимотує, тому що ви женетесь за чимось, що збудить партнера, замість того, щоб самим насолоджуватися партнером», – зазначає психіатр.

Стівен Снайдер радить прийняти той факт, що у бажання є свої ритми, які ви не можете контролювати. Тому не треба довго планувати і налаштовуватися, адже бажання може не з’явитися у вашій спальні рівно о 23:15.

«Привчіть краще себе шукати еротику в вашому звичайній буденній взаємодії. Я часто раджу парам практикувати медитацію усвідомленої присутності – майндфулнесс, – перед тим, як зайнятися сексом. Адже майндфулнесс – це про те, щоб стати уважними і жити в поточному моменті, не виносити суджень . Поточний момент, емоція, відчуття і його проживання – це те, що характерно для сексуального збудження і задоволення», – каже психіатр.

Читайте також: Врачи рассказали о пользе острых приправ

В ідеалі кожен в парі бере на себе відповідальність за власне збудження і власний оргазм, зазначає сексопатолог. І тут важливо дотримуватися залізного правила: ніколи не робіть в ліжку того, що вам не подобається. Не робіть цього заради задоволення партнера, краще підберіть щось інше, що і вам до душі, і їй приємно.

«Мистецтво сексу полягає в тому, щоб виражати свої бажання, але пам’ятати, що інша людина не існує лише для того, щоб їх здійснювати. І ще. Не користуйтесь, будь ласка, вашими смартфонами. Сексуальне задоволення – це задоволення нарцисного характеру, йому потрібно вся увага , все обожнювання, а не ваш блукаючий по стрічці новин погляд», – підкреслює Стівен Снайдер.

Loading...

Читайте также