Разделы:

million

За рубежом

Як живе зараз школярка, що виграла 2 мільйони доларів у лотерею

207

6:30, 7 Август 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Каллі Роджерс було 16, коли в 2003 році їй випав щасливий квиток і вона виграла космічну суму грошей. Однак дівчина виявилася не готова до такого повороту подій. Як склалося її життя?

Каллі Роджерс з англійського графства Камбрія увійшла в історію Британії як наймолодша володарка джекпоту. Коли їй було 16, дівчина виграла в лотерею 1,8 млн фунтів (трохи більше 2 000 000 доларів). Тепер вона закликає підняти мінімальний вік участі в організованих азартних іграх до 18 років, пише maximum.fm

Каллі не змогла впоратися з астрономічною сумою, що буквально звалилася їй на голову. Більшу частину призових школярка витратила на подарунки для сім’ї та друзів, а також на операцію зі збільшення грудей.

Як живе зараз школярка, що виграла 2 мільйони доларів у лотерею - фото 345905
Як живе зараз школярка, що виграла 2 мільйони доларів у лотерею - фото 345906

Майбутнього батька своїх дітей Каллі зустріла через кілька тижнів після того, як казково розбагатіла. До цього вона підробляла в магазині за 3,5 фунта на годину, але виграш дозволив парі переїхати в бунгало вартістю 180 тисяч фунтів. Сім’я розпалася через п’ять років. Однією з причин стала спроба суїциду, яку Каллі зробила на тлі наркотичної залежності.

Читайте також: Ученые выяснили, сколько времени надо гладить кота, чтобы побороть стресс

Як живе зараз школярка, що виграла 2 мільйони доларів у лотерею - фото 345903
Як живе зараз школярка, що виграла 2 мільйони доларів у лотерею - фото 345904

На заборонені речовини Каллі, за її власним визнанням, витратила менше 250 тисяч фунтів, хоча пізніше вона зреклася своїх слів. У якийсь момент у неї навіть забрали дітей. Пізніше все налагодилося, і тепер Каллі веде набагато скромніший спосіб життя, заробляючи лише 12 тисяч фунтів на рік.

Представники фірми Camelot, яка організувала фатальну для Каллі лотерею, у свою чергу заявили, що вона не скористалася запропонованими ними фінансовими і юридичними консультаціями і тому саме тому так бездарно витратила усі гроші.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.