Разделы:

smartphon

Советы

Як зробити так, щоб смартфон довго працював на морозі — відповідь експертів

160

8:15, 12 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Для літій-іонного акумулятора ідеальною буде кімнатна температура, тобто від +18 до +25. Як спека, так і мороз впливають на роботу акумулятора, з негативними наслідками. На холоді смартфон або планшет працює набагато менше. Чому ж акумулятор на морозі швидко розряджається? Експерти пояснюють, що негативна температура повітря уповільнює електрохімічні процеси батареї, електрична напруга падає, і батарейка розряджається швидше.

Читайте також Google и Levi’s научили «умную» джинсовую куртку предупреждать о забытом смартфоне

<p style="text-align: justify;">Використовуйте смартфон правильно будь-якої пори року. Фото: pixabay</p>

Якщо на вулиці дуже холодно, телефон може навіть вимкнутися сам. Зазвичай, напруга акумуляторів становить 4-3,7 вольта. Коли температура навколишнього середовища з позначкою мінус, напруга просідає. Технічні експерти додають: якщо напруга падає до 3В або нижче, значить ваш смартфон вимикається автоматично. Це такий захисний механізм.

З одного боку, батарея телефону розряджається швидше, якщо на вулиці мороз. А з іншого, кількість робочих циклів батареї також зменшується, якщо багато користуватися пристроєм на морозі, або сильній спеці +40 і вище. Використання акумуляторів при екстремальних температурних умовах навколишнього середовища залишає негативні наслідки.

Що ж потрібно зробити в умовах нашої зими, щоб смартфон прожив в робочому стані довше?

  • Тримати смартфон у внутрішній кишені, щоб він нагрівався за рахунок теплоти тіла, це дасть трохи більше часу роботи телефону, поки ви добираєтеся з пункту А до пункту Б
  • Спробувати менше розмовляти на вулиці, а якщо вже і доводиться, то використовувати навушники. Навіть Bluetooth навушники посадять смартфон менше, ніж це зробить низька температура. Не фотографувати;
  • Важливо. Головне не заряджати прилад, якщо Ви тільки що принесли його з вулиці, краще трошки почекати, поки телефон нагріється до кімнатної температури, і тільки потім поставити на зарядку. Так батарея краще адаптується і випадків вимкнення на морозі стане менше.

У наших широтах не так важко забезпечити для свого смартфона нормальний температурний режим. А ось в інших країнах, де дуже холодно або круглий рік літо – зробити це важко, і ці поради не допоможуть швидше за все. Також все це стосується інших пристроїв, що використовують літієві батареї: фотоапарати, ліхтарики, дрилі, годинники тощо.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.