Разделы:

eda

Еда

Яка крупа після розігрівання стає шкідливою

2836

21:00, 9 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

При повторному розігріванні багато продуктів втрачають свої корисні властивості та смакові якості. А деякі з них можуть викликати проблеми зі шлунково-кишковим трактом. Учені з’ясували, що серед усіх круп шкідливим після розігрівання стає саме рис.

Річ у тім, що в цьому продукті можуть бути спори бактерій Bacillus cereu, які виживають у процесі приготування страви. Ці бактерії здатні викликати харчові токсикоінфекції у людини, пише maximum.fm

Експерти кажуть, що рис потрібно класти до холодильника не пізніше, ніж через годину після його подачі на стіл. При кімнатній температурі шкідливі мікроорганізми починають активно розмножуватися. В цілому, готову страву не рекомендується зберігати понад 24 години.

«Якщо ви з’їсте рис з бактеріями Bacillus cereus, то можете захворіти, а також отримати блювоту або діарею протягом кількох годин після трапези», – відзначили медики.

Читайте також: Ученые опровергли популярное представление о предке человека

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.