Разделы:

stiv jobs

Суспільство

Яка риса притаманна всім розумним людям: про це говорив ще Стів Джобс

36

8:00, 21 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Мало хто не вважає себе розумним, однак є певна риса, яка об’єднує найбільш інтелектуальних людей. І справа зовсім не у глибоких знаннях у певній сфері.

Засновник компанії Apple Стів Джобс ще під час свого виступу Academy of Achievement у 1982 році розповів, що насправді об’єднує розумних людей. Виявилось, що знати дуже багато у певній сфері діяльності, не так важливо, як уміти бачити несподівані зв’язки між різними сферами, пише maximum.fm

За його словами, саме поєднання сфер знань, які можуть здаватись кардинально різними, і дозволяє отримати значно ширший погляд на різноманітні проблеми. У якості прикладу Стів Джобс назвав політ над містом з висоти пташиного польоту.

«Поки інші люди намагаються зрозуміти, як дістатись з пункту А до пункту Б, читаючи ці дурні маленькі карти, ви просто бачите все місто перед собою», – заявив творець Apple.

А от для того, щоб опинитись на такій «висоті», потрібно вивчати світ по-своєму. Досвід кожної людини має відрізнятись. І якщо слів лише Джобса вам мало, то науковці вже дуже давно підтвердили його думку.

У рамках експеримент дослідники поселили групу дуже розумних людей з різних сфер життя та стежили за ними, намагаючись дізнатись, що у них є спільного. Виявилось, що всі вони, від підприємців і до поетів, завжди відкриті до нових ідей. До слова, це уміння не лише допомагає досягати успіхів, а й дозволяє зберегти розумові здібності у літньому віці.

Читайте також: Мужчины устроили стрельбу в ресторане в Одессе (ВИДЕО)

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.