Разделы:

В регіоні

18:30, 30 Сентябрь 2018

870

Яке воно дитинство за ґратами: журналісти показали умови життя дітей (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Крадіжки, розбій, убивства… Для них це суворе минуле. І ці страшні злочини — вони скоїли неповнолітніми. Тепер їхнє дитинство проходить за колючим дротом. Як там живуть? Як навчаються? І чим займаються у вільний час? А головне — хто і що тепер впливає на формування особистості?

Прокидаються вони в 6:30, в них є буквально година, для того, щоб вийти на ранкову зарядку, потім ідуть на сніданок, після сніданку прорахунок.

У Кременчуцькій виховній колонії день розписано погодинно. Всі ув’язнені носять однакову темно-синю форму, крокують строєм і завжди під наглядом інспекторів.

Алкоголь, сигарети, мобільні телефони — все це на території колонії заборонено. Хоча подзвонити близьким хлопці можуть. На розмови є 15 хвилин на день. Але навіть телефоном ув’язнені спілкуються в присутності інспектора.

Перша година дня — час обіду. Сьогодні в меню: борщ, кукурудзяна каша, тушковане м’ясо, салат, хліб і компот. Хлопці займають вільні місця в їдальні. На прийом їжі в них півгодини. Протягом цього часу хтось спілкується, усміхається, хтось сидить один — мовчки…

Працюють у нас в наряді, це в основному в їдальні, вони і хліб печуть, вони прибирають, посуду миють, зайнятість у них не більше ніж на півставки, пів мінімальної заробітної плати вони отримують.

Ночують вони у просторих спальних приміщеннях. В одній кімнаті до 10-ти ув’язнених. У кожного біля ліжка тумбочка для особистих речей. Щовечора в кімнатах обшук. Хтозна що вони можуть там ховати. У своїй тумбочці Влад тримає — сімейний фотоальбом. Уранці — навчання в школі, ближче до вечора — у ПТУ. Після обіду вони мають усього 2 години на дозвілля.

Раніше ми повідомляли Во время экскурсии в тюрьму школьник обнаружил своего отца (ФОТО)

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.