Разделы:

В регіоні

18:30, 30 Сентябрь 2018

838

Яке воно дитинство за ґратами: журналісти показали умови життя дітей (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Крадіжки, розбій, убивства… Для них це суворе минуле. І ці страшні злочини — вони скоїли неповнолітніми. Тепер їхнє дитинство проходить за колючим дротом. Як там живуть? Як навчаються? І чим займаються у вільний час? А головне — хто і що тепер впливає на формування особистості?

Прокидаються вони в 6:30, в них є буквально година, для того, щоб вийти на ранкову зарядку, потім ідуть на сніданок, після сніданку прорахунок.

У Кременчуцькій виховній колонії день розписано погодинно. Всі ув’язнені носять однакову темно-синю форму, крокують строєм і завжди під наглядом інспекторів.

Алкоголь, сигарети, мобільні телефони — все це на території колонії заборонено. Хоча подзвонити близьким хлопці можуть. На розмови є 15 хвилин на день. Але навіть телефоном ув’язнені спілкуються в присутності інспектора.

Перша година дня — час обіду. Сьогодні в меню: борщ, кукурудзяна каша, тушковане м’ясо, салат, хліб і компот. Хлопці займають вільні місця в їдальні. На прийом їжі в них півгодини. Протягом цього часу хтось спілкується, усміхається, хтось сидить один — мовчки…

Працюють у нас в наряді, це в основному в їдальні, вони і хліб печуть, вони прибирають, посуду миють, зайнятість у них не більше ніж на півставки, пів мінімальної заробітної плати вони отримують.

Ночують вони у просторих спальних приміщеннях. В одній кімнаті до 10-ти ув’язнених. У кожного біля ліжка тумбочка для особистих речей. Щовечора в кімнатах обшук. Хтозна що вони можуть там ховати. У своїй тумбочці Влад тримає — сімейний фотоальбом. Уранці — навчання в школі, ближче до вечора — у ПТУ. Після обіду вони мають усього 2 години на дозвілля.

Раніше ми повідомляли Во время экскурсии в тюрьму школьник обнаружил своего отца (ФОТО)

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...