Разделы:

telefon

Новости

Які додатки завадять вкрасти телефон

431

10:15, 30 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Додатки для Android-смартфонів можуть захистити пристрій від злому.

Функції таких додатків дозволяють сфотографувати злодія і допомагають його знайти.

Gazeta.ua підготувала добірку найкращих додатків-захисників.

Читайте також У Бразилії двоє молодиків намагалися вкрасти телефона в жінки, яка виявилася борчинею (ВІДЕО)

App Ops

Цей додаток управляє дозволами і доступом до пристрою. У Android є така особливість: встановлені програми не зможуть мати доступ до дзвінків, смс або іншої приватної інформайці, якщо користувач цього дозволить. App Ops визначає доступи, які не впливають на роботу додатків і дозволяє в зручному режимі їх відключати.

App Ops. Фото: nv.ua

AppLock

Програма встановлює пароль на будь-який додаток в смартфоні. Для розблокування можна використовувати пін-код, графічний ключ або відбиток пальця. Також можна встановити режим Advanced, щоб сторонній користувач не зміг видалити AppLock. Заблокувавши кнопку відключення і вимкнувши функцію геолокації і передачі даних, телефон буде завжди на зв’язку і його можна було відстежити.

AppLock. Фото: nv.ua

Find Your Device

Це додаток від Google. Він дозволяє знайти пристрій, який загубився. Додаток блокується паролем, щоб шахрай не зміг його відключити. Додаток має особливу функцію, яка змусить загублений телефон голосно дзвонити. Також за допомогою застосунку дані смартфону можна повністю стерти і вивести на його екран повідомлення з контактами власника.
Find Your Device. Фото: nv.ua

Lockwatch

Ця програма таємно фотографує людину, яка намагається розблокувати смартфон і відправляє його вам на пошту разом з геолокацією. Воно працює непомітно, займає всього 1 мегабайт, не витрачає заряд батареї і включається тільки якщо хтось вводить неправильний пароль.

Lockwatch. Фото: nv.ua

Sophos Antivirus and security

Це безкоштовний антивірус з антиспамом і блокуванням смартфона при втраті. Sophos сканує жорсткий диск і оперативну пам’ять на наявність загроз. Також в ньому є багато корисних додаткових функцій, наприклад фаєрвол, моніторинг мережі, інформаційна панель з поточними попередженнями безпеки, рекомендаціями.

Sophos Antivirus and security. Фото: nv.ua
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...