Разделы:

frukt

дієти

Які фрукти потрібно вживати під час дієти

6

10:17, 13 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Фрукти містять мало калорій і багато клітковини: це допомагає скинути вагу. Крім того, їхнє вживання знижує ризик розвитку діабету, раку, кардіологічних хвороб, знижує кров’яний тиск, пише medifast.

Не змішуйте фрукти з іншими продуктами, щоб не порушити процеси травлення. Їжте фрукти не від нудьги, а коли насправді відчуваєте голод. При цьому фрукти за пів години до їжі засвоюються краще, ніж подані на десерт. Не їжте багато фруктів перед сном, деякі з них викликають неприємні відчуття у шлунку та кишківнику і тому можуть не дати вам повноцінно відпочити.

Фруктова дієта, за деякими оцінками, допомагає скинути до 5 кг за 7 днів. Якщо здоров’я хороше, то тривалість можна трохи збільшити. Особливо в холодну пору року, треба намагатися урізноманітнити свій раціон різними фруктами, щоб було смачно та корисно. Тому зараз акцент на цитрусові, банани, яблука та можна купувати заморожені ягоди для варіантів різноманітності.

Раніше ми писали про те, що дієтологи назвали овочі, які небезпечні для стрункої фігури.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.