Разделы:

rizhie volosi

Здоров`я

Які фрукти треба їсти, що пришвидшити ріст волосся

1289

9:45, 17 Июль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Літо є ідеальною порою року, щоб насолоджуватись кількістю сезонних овочів та фруктів. До того ж, деякі з них допомагають не лише зміцнити здоров’я, а й прискорити ріст волосся.

Спеціалісти назвали фрукти, які допомагають покращити самопочуття, а також швидкість росту волосся та їх вигляд. Річ у тому, що ці смаколики мають корисні компоненти, які продовжують молодість та турбуються про красу, пише maximum.fm

Серед таких фруктів опинились сливи, які багаті на залізо, тож покращують кровообіг. Це уповільнює випадіння волосся та допомагає рости новим волосяним цибулинам.

Не менш корисний і виноград темних сортів, який містить антиоксидант ресвератрол, що відчутно прискорює ріс волосся. Також не варто забувати і про ананаси, де чимало бета-каротину, який покращує засвоєння вітаміну А, який дуже важливий для красивого волосся. Його можна знайти у дині.

Читайте також: Что можно съесть на поздний ужин: ответ диетологов

Також у переліку опинились яблука та авокадо, які мають стільки корисних речовин, що не тільки допомагають швидко відростити шевелюру, а й зробити її еластичною, густою та блискучою. Не варто ігнорувати й персики, у яких чимало вітаміну B3, що покращує кровотік шкіри голови, а гранати з вітаміном B9 допомагають насичувати шкіру киснем.

Теги:

Loading...

Читайте также