Разделы:

riba

їжа

Які харчові звички потрібно мати людям після 50 років

27

12:30, 10 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Хоч людське серце і не зазнає серйозних змін приблизно до середини 60, але все одно важливо зосередитись на здоров’ї прямо зараз, особливо якщо вам вже за 50. На щастя, експерти з eat this not that назвали деякі продукти та харчові звички, які допоможуть покращити самопочуття.

1. Уникайте газованих напоїв

Навіть якщо вони «дієтичні», але однозначно негативно впливають на стан серця.

«Штучно підсолоджені напої пов’язані з підвищеним ризиком кардіометаболічних захворювань. Одне дослідження навіть показує, що регулярне вживання дієтичної газованої води підвищує ризики метаболічного синдрому на 36%, а також ризики розвитку цукрового діабету на 67%», – пояснюють фахівці.

2. Вживайте більше овочів та фруктів

Достатня кількість фруктів та овочів може позбавити різних проблем зі здоров’ям. Коли йдеться про роботу серця, то це справді важлива звичка.

«Овочі наповнені клітковиною, вітамінами, мінералами та антиоксидантами, і ці потужні мікроелементи працюють разом, щоб боротися з хворобами серця та підтримувати низький рівень холестерину», – наголошують експерти.

3. Не ігноруйте рибу

Споживання риби та інших джерел корисних жирів може допомогти зберегти сильне і здорове серце, особливо якщо це замінить джерела шкідливих жирів у щоденному раціоні.

«Омега-3, що ви отримуєте від вживання лосося та іншої жирної риби, захищає від серцевого нападу, інсульту, раку та запальних захворювань, таких як ревматоїдний артрит. І це робиться шляхом розрідження крові та запобігання прилипання до стінок ваших артерій, що допомагає знизити ризик закорковування артерій та серцевих нападів», – розповідають дієтологи.

4. Їжте вдосталь клітковини

Включення достатньої кількості клітковини у ваш щоденний раціон має вирішальне значення для здоров’я серця та всього організму.

Тому обирайте такі продукти, як квасоля, сочевиця, горіхи, фрукти та цільнозернові смаколики. Вони не тільки зменшують рівень холестерину, а й дозволяють не переїдати.

Раніше ми писали про те, що ученые обнаружили новый штамм COVID-19 «Дельтакрон».

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.