Разделы:

jivotnіe

Здоров`я

Які хвороби лікують тварини — медики

354

8:00, 1 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

Раніше ми повідомляли: Лікар назвав популярні народні методи від застуди, які роблять тільки гірше

Анімалотерапія також є доступною і в Україні, передає «Сегодня».

Сови, сичі, лелеки, солов’ї, коти, коні, павуки і навіть домашні качки, кури та бійцівські собаки можуть допопогти вилікувати чимало недуг.

Зі слів завідувачки притулку для птахів Марії Микитюк, за допомогою пернатих лікують виключно такі психологічні проблеми, як нервози, психози, гіперактивність тощо. Зокрема, спостерігаючи за птахами, діти розуміють, що потрібно поводитися тихо, спокійно, щоб птах пішов на контакт.

Терапія у компанії кота рятує від депресії, стресів, неврозів і соціофобії. Завдяки кішкам пацієнти швидше виходили їх критичних станів.

При каністерапії (лікування собаками) тварин можна торкатися, годувати, грати з ними. При спілкуванні з собаками пацієнти йдуть краще на контакт, а також покращується їхня моторика.

За допомогою павуків арахнологи допомагають позбутися різних фобій (страхів).

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.