Разделы:

NG

Суспільство

Які подарунки не можна дарувати на Новий рік 2019

111

16:45, 26 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Новий рік уже зовсім близько. Магазини пропонують безліч варіантів подарунків: просто очі розбігаються, коли підбираєш необхідну річ.

Раніше ми повідомляли: «Діліться подарунками»: Apple випустила мультик до новорічних свят (ВІДЕО)

Символом 2019 року буде Жовта Земляна Свиня. Незважаючи на те, що ця тварина здебільшого має лагідний характер і дуже віддана людині, її все ж можна розлютити. Для цього достатньо подарувати на Новий рік 2019 одну із 10 речей, про які ми розповімо далі.

Ланцюжки і чокери

Цього року чокери втрачають свою актуальність. Але окрім них залишається безліч інших ланцюгових прикрас, які просто обожнюють представниці прекрасної статі. Однак в цьому році все ж варто обмежитися сережками, кільцями і браслетами, та відмовитися від ланцюжків і інших їх аналогів. Але щоб не привертати до себе неприємності, краще підібрати інші аксесуари.

Парфуми

iStock-855115074

Кабан — тварина, яка не дуже любить запахи, і з великою пересторогою до них відноситься. Тому також зовсім недоречним і нетактовним буде в новорічне свято подарунок у вигляді парфуму. Свиня відома своїм дуже чутливим нюхом, саме тому більшість запахів її просто дратують. Якщо ви подаруєте в новорічну ніч парфуми, то можете сміливо нарватися на невдоволення господині року.

Інструменти

Наступний рік може здатися невдалим, якщо ви подаруєте на свято інструменти або ріжучі предмети. Свиня здатна розцінити такий подарунок як небезпеку і занадто агресивно налаштуватися проти одержувача презенту.

Гаманець

На Новий рік 2019 не варто дарувати і гаманці. Ви здивуєтеся, адже це дуже корисний подарунок, проте в рік Свині він може залучити якусь фінансову нестабільність і навіть безгрошів’я.

Дзеркальце


Господиня 2018 року не рекомендує залишати під новорічною ялинкою в якості подарунка дзеркальце. Це пов’язано з тим, що з часом свині негативно реагують на своє відображення і навіть побоюються його. Тому, щоб не спровокувати негативні події в наступному році, краще підібрати інший презент.

Предмети гігієни

Не важко здогадатися, що предмети особистої гігієни, гребінець, мило і шампуні також зовсім не підійдуть в якості подарунка, адже поросята — це такі симпатичні тваринки, які дуже люблять повозитися в не дуже привабливих місцях. Свині не дуже люблять митися в воді, тому варто утриматися від будь-яких банних аксесуарів, а вибрати інший подарунок.

Подарунки, зроблені власноруч

Зовсім вже не оцінить свинка всілякі дрібнички і непотрібні подарунки, зроблені своїми руками — адже вона тварина практична і господарська — цим ви їй точно тільки розізлите! Свиня в цій справі за практичність і максимальну користь.

Прикраси

Не можна дарувати прикраси, які носять на шиї або на зап’ясті. Кабан не дуже любить ланцюги, навпаки, всіляко намагається позбутися від них. Недоречним буде подарунок у вигляді кільця. Краще утриматися від масивних прикрас і в новорічному образі. Окільцьовувати в Новий рік теж нікого не треба.

Одяг

Свиня — дуже практична тварина, яка не є вибагливою у побуті та їжі. Вона цінує зручність і не любить чистоту. Також свинка досить волелюбна, скромна, не любить дорогих речей. Все це потрібно враховувати при виборі подарунка і відмовитися від думок подарунка у вигляді одягу. Непрактичний одяг (зручність насамперед), буде недоречним презентом. Свиня не буде вона радіти ще й тоді, коли ви виберете для святкування щось, що обтягує вашу фігуру, адже це з її точки зору дуже незручно, а свобода в рухах — головне гасло символу Нового року!

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...