Разделы:

shpinat

Здоров`я

Які продукти необхідні при захворюваннях підшлункової залози

2312

22:00, 17 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Підшлункова залоза виробляє важливі гормони – поліпептиди і глюкагон. Продукти для підшлункової залози, описані нижче, допоможуть відновити і захистити життєво важливий орган.

КОРИСНІ ДЛЯ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ ПРОДУКТИ

Часник. Аліцин речовина-антиоксидант, що володіє протизапальними властивостями, що в ході досліджень продемонструвало здатність запобігати розвитку раку підшлункової. Сприятливий вплив на тканини підшлункової залози надають і такі речовини, що містяться в часнику, пише maximum.fm

Натуральний нежирний йогурт. Йогурт, багатий живими культурами, є ще одним корисним для підшлункової продуктом. Натуральні йогурти з мінімальним вмістом жиру також надзвичайно корисні для здоров’я травної системи в цілому, а також сприяють відновленню підшлункової залози.

Шпинат. Бувши чудовим джерелом заліза і вітамінів групи В, шпинат здатний знижувати ризик запалення і раку підшлункової залози. Завдяки МГДГ пригнічується ріст ракових клітин. Також шпинат допомагає контролювати рівень цукру в крові.

Куркума. Ця спеція має протиракові властивості і надає могутню протизапальну дію, поряд з контролем рівня цукру в крові і запобіганням розвитку діабету.

Лохина. Багата антиоксидантами лохина захищає підшлункову залозу від окисного стресу і запобігає розвитку раку завдяки вмісту птеростільбена.

Читайте також: Названы каши, которые помогут восстановить клетки печени

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.