Разделы:

shpinat

Здоров`я

Які продукти необхідні при захворюваннях підшлункової залози

2309

22:00, 17 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Підшлункова залоза виробляє важливі гормони – поліпептиди і глюкагон. Продукти для підшлункової залози, описані нижче, допоможуть відновити і захистити життєво важливий орган.

КОРИСНІ ДЛЯ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ ПРОДУКТИ

Часник. Аліцин речовина-антиоксидант, що володіє протизапальними властивостями, що в ході досліджень продемонструвало здатність запобігати розвитку раку підшлункової. Сприятливий вплив на тканини підшлункової залози надають і такі речовини, що містяться в часнику, пише maximum.fm

Натуральний нежирний йогурт. Йогурт, багатий живими культурами, є ще одним корисним для підшлункової продуктом. Натуральні йогурти з мінімальним вмістом жиру також надзвичайно корисні для здоров’я травної системи в цілому, а також сприяють відновленню підшлункової залози.

Шпинат. Бувши чудовим джерелом заліза і вітамінів групи В, шпинат здатний знижувати ризик запалення і раку підшлункової залози. Завдяки МГДГ пригнічується ріст ракових клітин. Також шпинат допомагає контролювати рівень цукру в крові.

Куркума. Ця спеція має протиракові властивості і надає могутню протизапальну дію, поряд з контролем рівня цукру в крові і запобіганням розвитку діабету.

Лохина. Багата антиоксидантами лохина захищає підшлункову залозу від окисного стресу і запобігає розвитку раку завдяки вмісту птеростільбена.

Читайте також: Названы каши, которые помогут восстановить клетки печени

Loading...

Читайте также