Разделы:

eda1

Здоров`я

Які продукти здатні посилити відчуття тривоги

46

10:59, 30 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Часто у намаганні заїсти стрес люди відчувають, що тривога та негативні емоції лише посилюється. Які продукти точно не варто вживати у такі моменти – читайте далі.

Тривожні розлади далеко не рідкість, як може здаватись на перший погляд. Погіршувати самопочуття можуть не лише певні події, а й раціон. Коли організм намагається боротись зі стресом, то не варто відкривати холодильник у пошуку «ліків». Експерти розповіли, від яких продуктів краще відмовитись, якщо ви відчуваєте тривогу та втому, пише maximum.fm

Прості вуглеводи. Вони містять чимало рафінованого цукру, через який виникають різкі перепади рівня глюкози в крові. Тому спершу людині стає краще, а потім – значно гірше. Тож не шукайте порятунок у хлібі, у макаронах та у рисі.

Читайте також: «Вживление чипа в мозг»: Маск сделал шокирующее заявление

Соуси. Важко уявити улюблений бургер, картоплю фрі, піцу, пасту чи просто салат без соусу. Але насправді у них немає жодних корисних речовин, зате вдосталь цукру.

Шоколад. Хоч він і вважається ідеальним смаколиком для підняття настрою, але в моменти серйозного стресу поєднання кофеїну та цукру не найкраще впливає на організм. Тому експерти рекомендують замінити його чимось білковим, приміром, грецьким йогуртом з фруктами і ягодами.

Теги:

Loading...

Читайте также