Разделы:

Popcorn

Здоров`я

Які «шкідливі» продукти можна їсти і не перейматись

259

11:45, 9 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Німецький дієтолог розповів, що деякі смаколики, які називають шкідливими, насправді чудово впливають на стан здоров’я. Що можна їсти без гризіння совісті – читайте далі.

Дієтолог Міхаель Деспегхель заявив, що люди звикли дарма називати певні продукти шкідливими. У списку недооцінених за користю опинились картопля, яйця, вершкове масло, кава, консервована квасолька і попкорн, пише maximum.fm

Він пояснив, що квасоля містить чимало клітковини, білків та корисних речовин навіть після обробки. А от вершкове масло багате на селен, кальцій, йод і вітаміни. До того ж, воно потрібне для нормального вигляду, адже є джерелом корисних жирів.

А улюблений попкорн без додатків насправді є антиоксидантним смаколиком. Тим часом і традиційний сніданок з яєчні, яку звинувачують у вмісті холестерину, є джерелом білків та жирів. Картопля теж викликає чимало суперечок, але вона все одно має чимало корисних властивостей, якщо не готувати її у каструлі олії та спецій.

Насамкінець дієтолог захищає каву, адже помірне вживання цього напою здатне покращити роботу серцево-судинної системи, збадьорити та підняти настрій.

Читайте також: Німецькі експерти назвали 10 предметів, які потрібно ретельно очищати

Теги:

Loading...

Читайте также