Разделы:

kofe

Здоров`я

Які смачні напої покращують пам’ять

1020

11:30, 7 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Фахівці назвали кілька напоїв, які допоможуть покращити концентрацію та зміцнити пам’ять. Приємний бонус – всі вони смачні, а деякі ви точно часто вживаєте.

Є кілька доволі доступних напоїв, які не лише смачні та дозволяють збадьоритись, а й сприяють покращенню пам’яті, пише maximum.fm

  • Кава. Саме улюблений ранковий аромат має чимало корисних властивостей, але серед є і те, що кофеїн дозволяє прискорити мислення, виконання дій, а також підіймає настрій.
  • Ягідні морси. Такі домашні напої містять чимало антиоксидантів, які допомагають покращити рівень зосередження та боротись зі стресом.
  • М’ятний чай. Він не лише позбавляє втоми та негативу, а й стимулює пам’ять. Учені навіть довели, що сам аромат чаю допомагає краще концентруватись та запам’ятовувати інформацію. А у поєднанні з лимоном – це ще й антистрес.

Читайте також: Лечить от коронавируса будут не всех: кто может рассчитывать на бесплатную помощь

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.