Разделы:

divan

Здоров`я

Які зміни відбуваються всього за 2 тижні «диванного життя»

191

9:45, 24 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Інколи так хочеться просто провести вдома хоча б кілька днів. Однак навіть два тижні надто лінивого способу життя впливають на стан здоров’я. Детальніше читайте далі.

Британські дослідники з Ньюкаслського університету розповіли, як різке падіння фізичної активності на 14 днів впливає на організм. Виявилось, що любов до «диванного» способу життя не допомагає відпочити та набратись сил, а здатна відчутно вдарити по самопочуттю, пише maximum.fm

Це підтвердив експеримент за участю 28 добровольців із нормальним станом здоров’я, які звикли до активного життя. Їм дали завдання провести два тижні у «диванному» режимі. Після цього знову було перевірено всі показники здоров’я. Відтак, скорочення кількості кроків з 10 тисяч до 1,5 тисячі всього аз 14 днів принесло збільшення об’єму талії та загального збільшення жирових тканин. Однак швидкий набір ваги не найгірше, з чим стикнулись піддослідні, оскільки надто повільний темп життя збільшив ризики розвитку багатьох захворювань, серед яких цукровий діабет.

Однак є й позитивний момент: повернення до активного способу життя здатне позбавити всіх негативних наслідків «відпочинку» на дивані та недостатньої рухливості.

Читайте також: Названы натуральные средства для борьбы с бессонницей

Теги:

Loading...

Читайте также